turbo
 
anasayfareferanslar
sitefiks yenileniyor, lütfen tekrar ziyaret edin..
SİTEFİKS
geliştirilebilir online site yönetim sihirbazı..
acaba yeni MESAJ var mı?
Elektronik mesajlaşma artık olmazsa olmazlardan. Fakat bir çok kişi diğer işlerinden fırsat bulup mesajlarına bile bakamıyor. Bu durumda gelen mesajlara cevap da geç yazıldığı için muhataba karşı kayıtsız ve ilgisiz bir hava meydana geliyor. Peki bunun asıl nedeni nedir?

Gelen mesajları kontrol etmek için ilk önce mail adresini açmanız, sonra kullanıcı adı ve parolasını girmeniz, daha sonra da gelen kutusundan yeni mesajları kontrol etmeniz lazım. Tüm bunları yaptınız ve baktınız ki yeni mesaj yok; şimdi kaybolan bu on dakikaya yazık değil mi.

Kendi içerisinde bir mesaj kutusu bulunduran sitefiks yeni mesaj sayısını sitenin anasayfasında güncelleyerek gösterir. Sitefiks mesaj kutusu iletişim mesajlarını ve sayfa yorumlarını bir arada tutma, yeni mesajlar ve okunan mesajlar olmak üzere iki katmana sahip olma, dilenirse mesajları aynı zamanda gerçek e-mail adresine de gönderebilme ve bu e-mail adresi üzerinden mesaj yazma özelliklerine sahiptir.

Böylece gereksiz yere vakit kaybetmenize gerek kalmadan yeni bir mesajınız varsa sisteme giriş yapar, dilerseniz gelen mesajlara yine sitefiks üzerinden cevap yazabilirsiniz.
yazaroluşturulma03.08.2011 / 13:364709güncelleme19.05.2013 / 17:444054görüntülenme1257pdfwordexcelprint
online site yönetim sihirbazı: sitefiks
 
daha pratik, daha esnek, daha güzel.. :)
0,02